brasai.lv
Brasa lasa

Brasa lasa

Pasaulē ļoti populāra ir kļuvusi grāmatu mainīšanas kustība. Daudzviet redzami tādi plauktiņi vai atsevišķi namiņi, kuros var novietot savas grāmatas un paņemt lasīšanai citas.

Bibliotēkas Brasas apkaimē vairs nav, tuvākie publiski pieejamie grāmatu apmaiņas plaukti ir tikai blakus apkaimēs (Tallinas ielas kvartālā, fon Stricka villā un Sarkandaugavā).

Bet jau jūnija beigās situācija tika labota – mums apkaimē tagad ir pat divi grāmatu apmaiņas namiņi! Pirmais no tiem atradodas apkaimes centrālajā daļā – Hospitāļu ielas un Ierēdņu ielas stūrī pie ziņojumu dēļa.

Otro namiņu centīsimies uzturēt kā bērnu literatūras namiņu – tas atrodas pie bērnu laukuma netālu no Brasas tilta. Cerēsim, ka mazie lasītāji (un arī viņu vecāki) gūs prieku no iespējas apmainīt savas izlasītās grāmatas pret citām!

Aktualitātēm par grāmatu apmaiņas namiņiem aicinām sekot līdzi Facebook sociālajā tīklā: https://www.facebook.com/people/Brasa-lasa

Grāmatu namiņu apmaiņas projekts veidots sadarbībā ar Apkaimju iedzīvotāju centru. Mūs atbalsta Grāmatizdevēju asociācija, izdevniecība “Liels un mazs” (lielsmazs.lv), apgādi “Madris” (madris.lv) un “Zinātne” (www.zinatnesgramatas.lv).

Projektu “Brasa lasa. Grāmatu maiņas namiņi.” īsteno biedrība Brasa, projektu līdzfinansē Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programma.

Lai grāmatu apmaiņa noritētu iespējami veiksmīgi, esam sagatavojuši vairākus noteikumus, ko lūdzam ievērot ikvienam, kas atnes grāmatu vai paņem grāmat lasīšanai.